E-Beyanname S.S.S.

Beyanname Yönetim Sistemi Nedir?

Maliye sisteminde kayıtlı beyanname ve tahakkuklarınızın kontrol ve yönetimini sağlayan web tabanlı yazılımdır.

Programın Temel Özellikleri Nelerdir?

Beyanname Hatırlatma: Beyanname verilme süresinin son günü saat 18:00-19:00 arası verilmeyen beyannameleri sms olarak hatırlatıyor ve detay listeyi de e-posta gönderiyor.

Arşivleme: GİB sisteminden sorguladığınız beyannameleri toplu olarak ve isimlendirilmiş şekilde bilgisayarınıza indirip, arşivleyebilirsiniz.

Beyanname Kontrol; Beyannamelerinizi kontrol ederek takip çizelgesini oluşturur, verilmeyen beyannamelerinizi listeler. Takip çizelgesi ve puantajla saatlerce uğraşmaya gerek kalmıyor.

Toplu E-posta ve E-Faks: Listelenen beyannameleri toplu olarak ilgili firmalara e-posta ve e-faks gönderebiliyor. Normal şartlar altında her firmanın beyanname ve tahakkuku için e-posta programına ayrı ayrı girerek bu dosyaları ekleyip göndermeniz gerekiyor. Program 20-30 saniye içinde yüzlerce dosyayı yüzlerce farklı e-posta adresine gönderebiliyor. Kime mail gidecek, kime faks, gitti mi gitmedi mi derdi bitiyor.

İnternet Vergi Dairesine Giriş: Firmaların ivd şifrelerini bir defa kaydedin internet vergi dairesine girmek için sadece bir tık yeter.

Toplu SMS: Mükelleflerinize yapmak istediğiniz duyuru ve uyarıları toplu olarak gönderip, büronuzun hizmet standardını yükseltebilirsiniz

Program Birden Fazla Mali Müşavir Şifresi İçin Kullanılabilir miyim?

Herhangi bir sınırlama yok, işlem yaparken hangi mali müşaviri seçtiyseniz onun şifresi ile işlemi yapacaktır.

Ne Zaman Beyanname Kontrolü Yapabilirim?

İstediğiniz zaman kontrol uygulamasını çalıştırabilirsiniz. Doğrudan GİB arşivinden sorgulayarak beyanname kontrol çizelgesini oluşturacaktır.

Dosyaları E-Posta Göndermek İçin Gmail, Hotmail, Yahoo,Yandex, Turmob Gibi Mail Adreslerini Kullanabilir miyim?

Uygulama bütün mail sunucularını desteklemektedir, ilgili mail sağlayıcının profil ayarlarında, dış uygulamalarda kullanıma izin ver seçeneğini işaretlemiş olmanız gerekir. Yahoo, yandex ve hotmail belli bir sayıdan sonra gönderimi kısıtlamakta, gmail ve TURMOB’da herhangi bir kısıtlama yok, sorunsuz gönderim yapabilirsiniz.

Programa Girdiğim E-Beyanname, E-Posta Şifremi Nasıl Koruyabilirim?

Uygulama ile kullanıcılar arasındaki bütün veri akışı SSL 256 bit şifre ile şifreleniyor. Şifre vb. önemli bilgiler kriptolayarak kaydediliyor.

Firma Kartları Tek Tek Açılacak mı?

Firma kartlarının tek tek açılmasına gerek yok. İlgili smmm şifresi altındaki firma listesi GİB sisteminden çekilebiliyor ya da excelden yüklenebiliyor.

55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 6566 67 68 69