HAKKIMIZDA

OMC Türkiye; GELECEĞİ ARAR,

SİSFOS-removebg-preview

OMC Türkiye, müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla, ulusal ve uluslararası kuruluşlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. OMC Türkiye; yapılanmasını devam ettirerek 7 ilde (Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla ve Bursa) çalışmalarına devam etmektedir. Geçen zaman içerisinde hizmet kalitesini hızla arttırmış, hedefler doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen OMC Türkiye, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla hizmetlerini sunmaktadır. “İnsan Kaynakları, Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı” hizmetlerini, tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek, sunulacak çözümleri eski kalıplarından arınmış ancak Firma Kültüründen uzaklaşmadan ortaya koymaya devam etmektedir.

OMC Eğitim Danışmanlığı A.Ş.’nin kurulumu ile birlikte hizmet sunulan sektörlerde büyüme ve yeni markaları hayata geçirmiştir.

OMC Technology markası ile E-Dönüşüm Hizmetleri (e-fatura, e-arşiv fatura, e- defter, e-defter saklama) (ERP Programları) vermeye başlamış ve bu alanda ülke çapında ilk üçe girecek başarıyı göstermiştir.

OMC Filo markası ile 2016 yılında Filo kiralama sektöründe faaliyete başlamıştır. Kurumsal şirketlere yıllık olarak filo araçları kiralama hizmeti sunmaktadır.