e-Sigorta

E-SİGORTA POLİÇESİ


E-Sigorta Poliçesi uygulaması, sigorta, emeklilik ve reasürans şirketleri ile sigorta ve emeklilik aracılarının hali hazırda matbu olarak düzenlemekte oldukları Sigorta Poliçelerinin elektronik ortamda düzenlenmesi, alıcının talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilmesi, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesine imkan veren uygulamadır.

Aynı zamanda e-Sigorta Poliçelerinin raporlarının Mali Mühür ve Zaman Damgalı olarak onaylanmasını kapsamaktadır. E-Sigorta Poliçesi, yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt ortamdaki "Sigorta Poliçesi" ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Yapılan düzenlemeler ile birlikte süreçler elektronik ortama taşınmış ve poliçelerin denetiminin daha güvenilir olması sağlanmıştır.


NEDEN EDM E-SİGORTA POLİÇESİ

ERP VE MUHASEBE PROGRAMINIZA TAM ENTEGRASYON

Nerdeyse tüm Sigorta Poliçesi programları ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programına tam entegre hizmet alacak, yani giden poliçeleriniz bu sistemlerinizden otomatik gidecek, giden gelen poliçeleriniz sistemlerinizin cari hesaplarına ve müşaviriniz programına otomatik aktarılacaktır.

TÜM RESMİ MUHASEBELERE TAM OTOMATİK AKTARIM


EDM resmi muhasebeye aktarım modülü sayesinde, tüm giden ve gelen poliçelerinizi dilediğiniz aralıklarla mali müşavirinizin kullandığı resmi muhasebe programına aktarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız faturaları toplu seçip ilgili resmi muhasebe programının adının yazdığı kutucuğu kliklemekten ibaret.

ANAHTAR TESLİM HIZLI KURULUM


Siz, EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra, TÜBİTAK’ a mali mühür başvurusu, GİB E-Sigorta Poliçesi Belgesi, E-Fatura, E-Defter vb. tüm başvurular ve mali mührünüzün çalıştırılması dâhil tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından halledilir. Sonrasında EDM merkez 30 dakika içinde portalinizi açar ve kullandığınız ERP ve muhasebe programına entegrasyonunuzu sağlar.

7/24 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİ


İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis desteği alır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.

AVANTAJLI FİYATLAR


EDM E-Sigorta Poliçesi ile kâğıt, baskı, kargo, arşivleme gibi zaman ve para maliyetleriniz EDM E-Sigorta Poliçesi çözümü ile minimum seviyelere düşürürsünüz.

SABİT ÜCRETSİZ VE KONTÖR YAKMASIZ ETİK ÜCRETLENDİRME


EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz, kalan kontörünüz ay sonu ve yılsonu gibi bahanelerle yakmaz, devreder. Portal aktivasyonları ücretsizdir. ERP programınıza entegrasyon ücretini bir kerelik ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız. Kullanımınız boyunca kontör ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

DİĞER NEDENLER:

Saniyeler içinde E-Sigorta Poliçesi oluşturulur ve istenirse basılabilir.
Poliçeler mail ya da sms yoluyla müşteriye gönderilir.
Seçilen tarih aralığı tüm poliçelerin, resmi muhasebe programına otomatik aktarım yapılır.